Prawnicy

Zespół profesjonalistów

Robert Walczak

Robert Walczak – radca prawny, założyciel i zarządzający pracą Kancelarii. Ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Cambridge English & European Union Law Diplomma. Ukończył z wyróżnieniem aplikację radcowską. Otrzymał I Nagrodę w konkursie Polskiej Izby Ubezpieczeń na najlepsze prace magisterskie oraz wyróżnienie w podobnym konkursie organizowanym przez TUIR WARTA S.A. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prawa transportowego oraz roszczeń odszkodowawczych. Jest autorem licznych artykułów w prasie fachowej i codziennej oraz książki „Międzynarodowy przewóz drogowy towarów” (Wydawnictwo C.H. Beck, Warszawa 2006. Obsługuje Klientów w języku angielskim i niemieckim.

E-mail: robert.walczak@rwalczak.pl
Tel:693 969 656

You will realize that there are a range of distinct ways that write essay online you could approach writing a composition.

Nasz zespół

Do Państwa dyspozycji jest cały zespół naszej Kancelarii, w skład którego wchodzi trzech doświadczonych radców prawnych oraz trzech doświadczonych aplikantów radcowskich. Personel administracyjny jest odpowiedzialny za organizację pracy kancelarii.

Rekrutacja

W związku z ciągłym rozwojem Kancelarii i coraz większą ilością pracy aktualnie poszukujemy radców prawnych, aplikantów radcowskich, prawników oraz personelu administracyjnego. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, przyślij nam list motywacyjny oraz swoje CV. Żaden list nie pozostaje bez odpowiedzi.