Prawo transportowe

Obsługa prawna branży transportowej

Dzięki bogatemu doświadczeniu, jako nieliczni prawnicy w Polsce, wyspecjalizowaliśmy się w obsłudze prawnej branży transportowej. Przy bogactwie naszych wieloletnich doświadczeń nie musimy uczyć się od podstaw wiedzy na temat prawa transportowego.

Wiemy jak funkcjonują polskie i zagraniczne firmy transportowe, jak zatrudniają kierowców, jak najlepiej prowadzić procesy sądowe w tej branży. Śledzimy wszystkie ważne dla przewoźników zmiany prawa, znamy też ciekawe nowinki branżowe korzystne dla branży transportowej.

Nasi Klienci otrzymują od nas bezpłatnie ciekawe i ważne wiadomości na temat najważniejszych zmian w prawie.

Znamy się naprawdę dobrze na specyfice prowadzenia firmy przewozowej i spedycyjnej, prowadzimy liczne procesy sądowe dla oraz przeciwko przewoźnikom i firmom spedycyjnym, doradzamy jak najlepiej zatrudniać kierowców.

Udzielamy porad jak radzić sobie z problemami z kierowcami w sądach pracy, kierujemy roszczenia do zakładów ubezpieczeń, windykujemy należności i inne roszczenia. Reprezentujemy również kierowców.Publikujemy fachowe książki i artykuły na temat prawa transportowego. Nasi prawnicy są cenionymi specjalistami na konferencjach i wykładach dla przewoźników i zakładów ubezpieczeń. Nasze publikacje fachowe można znaleźć m.in. w prasie codziennej: „Rzeczpospolitej”, „Gazecie Prawnej”, „Pulsie Biznesu”, „Gazecie Podatkowej”, „Gazecie Wyborczej”, „Manager Magazine” i wielu innych. Publikujemy również w prasie fachowej dla przewoźników, np. „Spedycja Transport Logistyka”, „Transport i Spedycja”, „Truck & Business Polska”, „Miesięczniku ubezpieczeniowym” i innych.

Właściciel Kancelarii – radca prawny Robert Walczak – jest autorem książki „Międzynarodowy przewóz drogowy towarów” (Wydawnictwo CH Beck, Warszawa 2006).

f4
f5
f6

You have to remember that there are different businesses that offer essay services and you have write me an essay to opt for the best service.